Dekoracje ślubne - Jelenia Góra, Kowary, Szklarska Poręba, Karpacz, Kamienna Góra - wesela - Pokrowce na krzesłaŚlub to niezwykły czas, pełen miłości i szczęścia. To niezapomniana chwila, która pozostaje w sercach na zawsze.
Dekoracje ślubne to szczególnie istotny element w tak ważnym dniu. Tworzą niezapomniany nastrój miłości, a także podkreślają wyjątkowość tego dnia.
Nasza firma zajmuje się tworzeniem oryginalnych i niepowtarzalnych dekoracji ślubnych, weselnych oraz okolicznościowych, w tym wypożyczania pokrowców na krzesła. Tworzymy niestandardowe kompozycje, dopasowując je do wnętrza. Posiadamy wiele pomysłów, które opracowujemy indywidualnie zgodnie z życzeniami Klienta. Udzielamy praktycznych wskazówek, jednocześnie z uwagą słuchając pomysłów i wymagań osób zainteresowanych.

Nasza oferta:

Dekoracje sal weselnych:
Przepiękne kompozycje kwiatowe, szklane wazony i świeczniki, dekoracyjne tło za Parą Młodą oraz upięcia ozdobnych materiałów pozwolą stworzyć odpowiednią atmosferę na sali weselnej.

Dekoracje kościołów:
Ławki przyozdobione białym tiulem, alejki z żywych kwiatów, świeczniki wysokie oraz małe lampiony wzdłuż ławek, płatki róż, duże bukiety kwiatów przed ołtarzem stworzą niesamowitą aurę w tej najważniejszej chwili.

Dekoracja samochodu:
W takiej chwili nie można zapomnieć o wystroju pojazdu, którym Para Młoda pojedzie do ślubu. Dekorujemy samochody, bryczki itp. kwiatami żywymi, a także sztucznymi.

Pokrowce na krzesła:
Posiadamy pokrowce, z bardzo dobrego i wytrzymałego materiału, które pasują na każdy rodzaj krzesła. Dostępne są w kolorze białym i ecri. Dodatkowej ozdoby dodają przewiązane kokardy, kolorem odpowiadające dekoracji sali. Całość nadaje sali niezwykłej elegancji.

Dodatkowe elementy:
Nasza firma prowadzi również wypożyczanie białych obrusów na przyjęcia weselne i okolicznościowe. Organizujemy także takie atrakcje jak: wypuszczanie białych gołębi, lampionów szczęścia oraz prezenty "niespodzianki" (wypełnione balonami z helem).